+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Naše PVC šlapací krabice s ohrávkou, vytvořenou ze 100% Virgin PVC pro trvanlivost a snadné čištění. Jeho elegantní bílá úprava doplňuje jakýkoli prostor a zároveň poskytuje hygienické prostředí pro mateřské psy a jejich štěňata.
K dispozici ve třech velikostech - 74,8''l x 37,4''w x 18,9''H, 90,6''l x 45,3''w x 18,9''H a 116,6''l x 58,3''w x 18,9''h - tato krabice nabízí rozlišení pro různá plemena. Robustní 3 "x 3" sloupky s plochými uzávěry zajišťují stabilitu, zatímco předem nasazená kolejnice 7/8 "x 6" má zaoblenou kolejnici pro bezpečnost.
Při zabezpečených hlídkách měří 0,5 "x 1,6" x 17,8 '' toto nastavení podporuje proudění a interakci vzduchu a přitom udržuje štěňata v bezpečí. Pohodlně zabaleno v kartonu, naše šlapačské krabice a ohrádku je konečným řešením pro chovatele a majitele domácích zvířat.
Dotaz
Popis produktu
Použití: Shelping novorozenecký štěňátka, Whelping Box poskytuje bezpečné a útulné prostředí pro mateřské psy k porodu a péči o jejich štěňata a zajišťuje jejich pohodlí a bezpečnost během kritických raných fází života.
Charakteristika: Tato souprava pro štěňata snadno sestavitelná, nezabere to hodně času, než bude připravena k použití; Je to vodotěsné a velmi snadno čistitelné
| Plot top styl | PVC Whelping Box s playpenem |
| Materiál rámu | 100% panenský PVC/ plast |
| Barva | Bílý |
| Rozměry (standard) | 74,8'l x 37,4''w x 18,9''h; 90.6'l x 45,3''w x 18,9''h; 116.6'l x 58,3''w x 18,9''h; |
| Zveřejnit | 3 "x 3" x 18,9 '', dostupné různé výšky |
| Post cap | Plochý čepice, po nohou |
| Železnice | 7/8 "x 6", předem směrované, s kulatými prasečími kolejnicemi |
| Picket | 0,5 "x 1,6" x17,8 '' |
| Balík | Karton |
Kontaktujte nás pro více informací
Neváhejte kontaktovat, když nás potřebujete!
Proč má PVC altánek smysl pro většinu zahrad Altán z PVC je jednou z těch zahradních staveb, k...
Přečtěte si víceS čínským lunárním novým rokem 2026 za námi společnost Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co., Lt...
Přečtěte si víceCo je PVC palubka a jak se liší od jiných podlahových materiálů? PVC palubka je venkovní palub...
Přečtěte si víceCo je to PVC plot a proč je tak oblíbený? Plot z PVC - také široce nazývaný vinylový plot - je...
Přečtěte si víceVinylové oplocení je systém oplocení vyrobený z PVC materiálu s pevnými nebo téměř pevnými panely...
Přečtěte si více